שירות לקוחות רק בווטסאפ בלבד – 0525536731  או במייל – medela@bbk.co.il | משלוח חינם בהזמנה מעל 400 ₪ | אספקה עד 7 ימי עסקים

כתובת לאיסוף עצמי: ב. ב קשרים בע”מ, רח’ אגוז 10, אזור תעשייה פארק תעשיות חבל מודיעין, שוהם. שעות איסוף: ימים א’ – ה’, שעות 11:00-15:00

מאמאדלה
כל מה שכדאי לדעת על הנקה ושאיבה

שאיבה בדרכים

נסיעה עם משאבת החלב שלך: שאיבה בדרכים

אם את מניקה ונאלצת לנסוע בלי התינוק שלך, תצטרכי לשאוב כדי לשמור על אספקת החלב שלך. כך תוכלי לשאוב בדרכים ולהעביר את החלב השאוב שלך בבטחה:

יתכנו מקרים בהם את צריכה לנסוע הרחק מהבית כאם מניקה. זה יכול להיות טיול, עבודה, חתונה או בילוי לילי עם חברים.
אבל מרחק מהתינוק שלך לא אומר שהוא צריך להפסיק לקבל חלב אם. עם המידע והציוד הנכונים, תוכלי לשאוב בדרכים, לשמור על אספקת החלב שלך, לאחסן חלב אם בזמן נסיעה ולהעביר חלב הביתה לתינוקך.

התארגנות לנסיעות ושאיבה
אם את נוסעת ברכבת או בכביש, שקלי אם את יכולה לשאוב בתנועה או צריכה לתכנן עצירות. בקרונות רכבת לרוב יש שקעים חשמליים אך אין חלל פרטי. משאבות רבות ניתנות להפעלה באמצעות סוללות – רק וודאי שיש לך מספיק סוללות! בחלק מהמשאבות יש סוללה נטענת מובנית, מה שמקל על ההובלה, מכיוון שאת יכולה פשוט לחבר להטעין כשנדרש.

טיסות עם משאבת חלב
אם את טסה, פני מראש לחברת התעופה כדי ליידע אותם כי את נוסעת עם משאבת חלב או חלב שאוב ובררי לגבי הכללים לנשיאה של הציוד בתיק או בתא המטען. – הכללים לחלב קפוא עשויים להיות שונים מאלה של נוזלים.
יתכן שאנשי חברת התעופה יוכלו לייעץ לך היכן תוכלי לשאוב בשדה התעופה ובמטוס.

כללים לשאיבה בדרכים
שימוש בערכה הנכונה חיונית לשאיבה מוצלחת, במיוחד אם את עושה זאת במשך תקופות ממושכות.
משאבת חלב כפולה מאפשרת לך לשאוב בו זמנית משני השדיים, וחוסכת זמן יקר ותפוקה של 18% יותר חלב בממוצע בהשוואה לשאיבה מכל שד בנפרד . יתכן ותעדיפי להשתמש במשאבת חלב חד צדדית, משאבה ידנית או אפילו לסחוט חלב ידנית.
תצטרכי לאחסן את החלב שלך – בבקבוק פלסטיק או שקית לאחסון חלב אם – ובמקום שישמור עליו קפוא או קר, כמו צידנית. כדאי גם לארוז ג’ל לחיטוי ידיים ומתאם לחשמל אם את טסה לחו”ל.

שאיבה כשאתה נשארת רחוק מהבית
אם את צריכה להתרחק מהבית, דאגי להזמין מראש חדר עם מקרר, או בקשי להשתמש במקרר או במקפיא של המלון לאחסון החלב שלך. ארזי הרבה שקיות לאחסון ולהקפאת חלב אם ,משאבת חלב וצידנית. העבירי את החלב הקפוא הביתה באמצעות צידנית, אך אם החלב מפשיר במהלך הנסיעה וודאי שאת משתמשת בו תוך 24 שעות.

אחסון חלב אם בזמן נסיעה
לעתים אימהות בדרכים שואבות כדי להקל על גודש או לשמור על אספקת החלב שלהן. אם את רוצה לשמור את החלב שנשאב להאכלה לתינוקך, עליך לדאוג שהוא יישאר בטוח לשתייה. אחסני את החלב שלך בבקבוקי פלסטיק מחוטאים או בשקיות אחסון לחלב אם ותייגי אותם בתאריך השאיבה כדי שתדעי כמה זמן הם בטוחים לשימוש.
במהלך היום, שמרי את החלב שלך במקרר או במקפיא לפני העברה לצידנית. אם את משתמשת במקרר משותף סמני את מיכל השאיבה שלך בבירור, כך שאף אחד לא ישתמש בו לקפה שלו!

 

הובלת החלב שלך
קחי חלב שאוב הביתה או למעון בבקבוקים או שקיות, בתוך צידנית עם קרחון. אם אין ברשותך קרחון, בקשו שקית קרח כתוש מחנות מזון מהיר או בית קפה. קחו בחשבון שחלב אם בטוח בטמפרטורת החדר עד ארבע שעות. במקרר ניתן לשמור אותו במשך שלושה ימים ובמקפיא עד שישה חודשים

שתף את המאמר:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Print
דילוג לתוכן