שירות לקוחות רק בווטסאפ בלבד – 0525536731  או במייל – medela@bbk.co.il | משלוח חינם בהזמנה מעל 400 ₪ | אספקה עד 7 ימי עסקים

כתובת לאיסוף עצמי: ב. ב קשרים בע”מ, רח’ אגוז 10, אזור תעשייה פארק תעשיות חבל מודיעין, שוהם. שעות איסוף: ימים א’ – ה’, שעות 11:00-15:00

מאמאדלה
כל מה שכדאי לדעת על הנקה ושאיבה

עבודה והנקה

איך תתיידדי עם המשאבה שלך

ז’אנין דוורו, קאור, צרפת, אם לשניים

תמיד אהבתי את העבודה שלי. לפני שילדתי חשבתי שלא תהיה לי שום בעיה לחזור לעבודה ולמצוא מישהו שיטפל בתינוק שלי. אף פעם לא הקדשתי לעניין יותר מדי מחשבה – עד שנולדה בתי המתוקה שרה.

בתי עומדת בראש סדר העדיפויות שלי
החיבור הרגשי החזק בינינו העצים אותי. התינוק שלך תופס את המקום הראשון בסדר העדיפויות. כבר לא חשבתי על העבודה – זה לא קרה לי מעולם. התחלתי להניק מייד, כי קראתי המון על היתרונות של חלב האם. רציתי לתת לה התחלה טובה לחיים וזאת הייתה חוויה שקשה לתאר.

היה לי קשה לחשוב על הפסקת ההנקה
המיילדת שלי תמכה בי. כשהרופא שאל אותי בבדיקה הראשונה אחרי הלידה מתי אני חושבת לחזור לעבודה, הייתי בשוק. ידעתי ששרה תהיה בידיים טובות, אבל הצטערתי שלא אוכל להניק יותר.

האלטרנטיבה – משאבת חלב
שקלתי לוותר על העבודה או לקחת חופשה ללא תשלום. לצערי, זה היה בלתי אפשרי. הייתי עצובה מאוד. הרופא סיפר לי על האפשרות לשאוב חלב אם באמצעות משאבת חלב. תמיד חשבתי שרק אימהות שיש להן בעיות בהנקה משתמשות במשאבות חלב, אבל זה לא נכון.

מלאי של חלב אם
הוא הסביר לי איך משתמשים במשאבת חלב. כך יכולתי להבטיח ששרה תמשיך ליהנות מיתרונות חלב האם גם בלי שאני אניק אותה. בחרתי משאבה, ובשבוע שלפני החזרה לעבודה התחלתי לשאוב ולהקפיא. היה לי קשה לחזור לעבודה, אבל הצלחתי כי ידעתי ששרה זוכה לטיפול הטוב ביותר.

ניהול חלב אם
אחרי שדיברתי עם הבוס שלי יכולתי לשאוב גם במשרד באחד החדרים הפנויים, ולאחסן את החלב במקרר. בערבים הייתי לוקחת את החלב הביתה בצידנית. נעזרתי ברפידות ההנקה החד-פעמיות, שהן פרקטיות מאוד, כדי שהחולצות שלי לא יוכתמו בטפטופי חלב.

שתף את המאמר:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Print
דילוג לתוכן