שירות לקוחות בטל: 03-9511811 | משלוח חינם בהזמנה מעל 300 ₪

שירות לקוחות בטל: 03-9511811

מאמאדלה
כל מה שכדאי לדעת על הנקה ושאיבה

עבודה והנקה

איך תתיידדי עם המשאבה שלך

ז'אנין דוורו, קאור, צרפת, אם לשניים

תמיד אהבתי את העבודה שלי. לפני שילדתי חשבתי שלא תהיה לי שום בעיה לחזור לעבודה ולמצוא מישהו שיטפל בתינוק שלי. אף פעם לא הקדשתי לעניין יותר מדי מחשבה – עד שנולדה בתי המתוקה שרה.

בתי עומדת בראש סדר העדיפויות שלי
החיבור הרגשי החזק בינינו העצים אותי. התינוק שלך תופס את המקום הראשון בסדר העדיפויות. כבר לא חשבתי על העבודה – זה לא קרה לי מעולם. התחלתי להניק מייד, כי קראתי המון על היתרונות של חלב האם. רציתי לתת לה התחלה טובה לחיים וזאת הייתה חוויה שקשה לתאר.

היה לי קשה לחשוב על הפסקת ההנקה
המיילדת שלי תמכה בי. כשהרופא שאל אותי בבדיקה הראשונה אחרי הלידה מתי אני חושבת לחזור לעבודה, הייתי בשוק. ידעתי ששרה תהיה בידיים טובות, אבל הצטערתי שלא אוכל להניק יותר.

האלטרנטיבה – משאבת חלב
שקלתי לוותר על העבודה או לקחת חופשה ללא תשלום. לצערי, זה היה בלתי אפשרי. הייתי עצובה מאוד. הרופא סיפר לי על האפשרות לשאוב חלב אם באמצעות משאבת חלב. תמיד חשבתי שרק אימהות שיש להן בעיות בהנקה משתמשות במשאבות חלב, אבל זה לא נכון.

מלאי של חלב אם
הוא הסביר לי איך משתמשים במשאבת חלב. כך יכולתי להבטיח ששרה תמשיך ליהנות מיתרונות חלב האם גם בלי שאני אניק אותה. בחרתי משאבה, ובשבוע שלפני החזרה לעבודה התחלתי לשאוב ולהקפיא. היה לי קשה לחזור לעבודה, אבל הצלחתי כי ידעתי ששרה זוכה לטיפול הטוב ביותר.

ניהול חלב אם
אחרי שדיברתי עם הבוס שלי יכולתי לשאוב גם במשרד באחד החדרים הפנויים, ולאחסן את החלב במקרר. בערבים הייתי לוקחת את החלב הביתה בצידנית. נעזרתי ברפידות ההנקה החד-פעמיות, שהן פרקטיות מאוד, כדי שהחולצות שלי לא יוכתמו בטפטופי חלב.

שתף את המאמר:
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב print
Print
דילוג לתוכן