שירות לקוחות רק בווטסאפ בלבד – 0525536731  או במייל – medela@bbk.co.il | משלוח חינם בהזמנה מעל 400 ₪ | אספקה עד 7 ימי עסקים

כתובת לאיסוף עצמי: ב. ב קשרים בע”מ, רח’ אגוז 10, אזור תעשייה פארק תעשיות חבל מודיעין, שוהם. שעות איסוף: ימים א’ – ה’, שעות 11:00-15:00

מאמאדלה
כל מה שכדאי לדעת על הנקה ושאיבה

כיצד להתאים אישית את מגן השד שלך PersonalFit Flex ™ לשאיבה יעילה יותר

מגני השד ממלאים תפקיד מרכזי בנוחות וביעילות השאיבה. למגן השד של מדלה   PersonalFit Flex ™ שלך יש עיצוב ייחודי שתוכלי להתאים בקלות לצורתך. זה עוזר לך להפיק יותר חלב בכל פעם שאת שואבת.

הכרת מגן השד PersonalFit Flex ™ שלך

מדעני המחקר שלנו בדקו את מגן החזה PersonalFit Flex ™ בארבעה מחקרים קליניים עם אמהות מניקות. לאורך יותר מ -1,000 מפגשי שאיבה, הם הוכיחו שהיא מספקת נוחות ויעילות רבה יותר.

בהשוואה לפתחי מגן שד סטנדרטיים של 90°, זווית הפתח החדשה של 105° תואמת במידה רבה יותר לצורות וגדלים שונים של שדיים. בנוסף זה עוזר לחלב לזרום באופן חופשי יותר, אולי בגלל שיש פחות דחיסה של השד.

ומכיוון שניתן לסובב את מגן השד של PersonalFit Flex ™  360 מעלות, את יכולה בקלות להתאים את מיקומו כך שיתאים לצורתך. המשמעות היא שהמגן יכול להיאטם בעדינות לשדך ואת יכולה למצוא את המיקום הנוח ביותר עבורך.

יתרונות:

– יעילות טובה יותר

– נוחות רבה יותר

– הסתגלות משופרת

– שיפור האפקטיביות

כיתוב ע”ג איור 

זווית 105° משפרת התאמה לזרימת חלב טובה יותר [שמאל למעלה]

הגנת הצפה (מערכת סגורה) כך שתוכלי לשאוב בתנוחה נוחה שעובדת עבורך [ימין למעלה]

ניתן לסובב את צורת האליפסה 360° [שמאל למטה]

קיימים ארבעה גדלי פתחים [ימין אמצע]

שפה רכה, חלקה וגמישה 0ימין למטה]

התאמה אישית של גודל מגן השד PersonalFit Flex ™ שלך

1. למדוד

קוטר הפטמה שלך עשוי לעלות באופן זמני ב -2 עד 3 מ”מ במהלך השאיבה, כך שפתח מגן השד צריך להיות מעט גדול יותר מהפטמה שלך. מדריך ההתאמה שלנו יעזור לכן למצוא את הגודל הנכון.

2. להסתגל

אין דרך לא נכונה למקם את מגן השד הסגלגל על השד שלך. כל מה שעליך לעשות הוא לסובב את הצורה הסגלגלה כדי למצוא את המיקום הנוח ביותר עבורך. זה משתנה מאמא לאמא.

3. למרכז

מרכזי את הפטמה שלך בפתח כך שתוכלי לנוע קדימה ואחורה בתוכו במהלך השאיבה.

4. להעריך

בדקי את התאמת מגן השד שלך באופן קבוע. מכיוון שצורות הפטמה והשד שלך עשויים להשתנות עם הזמן, ייתכן שתזדקקי לגודל אחר. הצורה הסגלגלה מציעה לך גם את ההזדמנות לשנות את המיקום בעת הצורך.

תרגישי בנוח

כשאת מרגישה רגועה ונוחה בזמן השאיבה זה עוזר לזרימת החלב שלך. מתח ואי נוחות עלולים להפריע להורמון אוקסיטוצין, החיוני לשחרור חלב אם.

למשאבת החלב בטכנולוגיית Medela Flex ™ שלך יש הגנה מפני הצפה – דבר המכונה לפעמים מערכת סגורה – שמונע מחלב להיכנס למנוע, כך שתוכלי לשאוב בתנוחה נוחה שעובדת עבורך.

מצאי את מדריך ההתאמה שלנו למגן השדבכתובת www.medela.com/fittingguide וקראי עוד בכתובת www.medela.com/flex

שתף את המאמר:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Print
דילוג לתוכן